Váš nákupný košík je prázdny.

Kontaktný formulár nižšie nám pomáha triediť a rychlejšie spracovávať Vaše otázky a požiadavky a slúži tak ako hlavný spôsob komunikácie s našimi zákazníkmi.

Prosím vyberte si z ponuky formulára niektorých z ponúkaných druhov otázok a postupujte podľa inštrukcií pre zvolený druh otázky.

Otázky správne priradené pod konkrétny druh sú spravidla vybavené prednostne. Pokiaľ nám chcete položiť otázku výslovne neuvedenú v ponuke formulára, zvoľte prosím z ponuky "Mám inú otázku" - podľa povahy otázky sa Vám na takúto otázku pokusíme odpovedať čo najskôr.


 

  • Toto pole slúži na položenie otázky či požiadavky ohľadom Vašej už existujúcej objednávky. Pokiaľ máte inú otázku, prosím vyberte si z ponuky otázok inú tému, inak nemôžeme zaručiť včasné zodpovedenie Vašej otázky.

    Pokiaľ chcete zistiť, kedy Vám zásielku odošleme, alebo pokiaľ chcete zmeniť niektoré parametry svojej objednávky (spôsob platby, počet kusov tovaru, iná doručovacia adresa), napíšte prosím do poľa nižšie číslo Vašej objednávky a text Vašej otázky.

    Tím www.zahradnediely.sk